ARCHITEKTURA A NAVRHOVÁNÍ STAVEB
Ing. arch. Miroslava Tylšová
/ tylsova@apris.cz

Ing. arch. Vojtěch Taraba
/ taraba@apris.cz

Ing. arch. Petra Holubová
/ holubova@apris.cz

Ing. arch. Judita Fischerová
/ judita.fischerova@apris.cz

Ing. arch. Miloš Fischer
/ milos.fischer@apris.cz

Ing. arch. Jana Poláková
/ polakova@apris.cz

Ing. arch. Barbora Ptáčková
/ ptackova@apris.cz

PROJEKTOVÁNÍ STAVEB
Ing. Štěpánka Vladyková
/ vladykova@apris.cz

Ing. Eva Roubalová Klímová
/ klimova@apris.cz

Ing. Blanka Krösslová
/ krosslova@apris.cz

Ing. Soňa Koubová
/ koubova@apris.cz

Ing. Vojtěch Hejl
/ hejl@apris.cz

David Sysel
/ sysel@apris.cz

Radek Fajman
/ fajman@apris.cz

Ing. Ivana Dvořáková
/ dvorakova@apris.cz

Bc. Pavlína Svatošová
/ svatosova@apris.cz

Michal Toman
/ toman@apris.cz

Ariungerel Batkhuyag
/ batkhuayg@apris.cz

Jan Štorek
/ storek@apris.cz

REALIZACE STAVEB
Ing. Petr Solnička
/ solnicka@apris.cz

Ing. Petr Nádvorník
/ nadvornik@apris.cz

Ing. Jan Urban
/ urban@apris.cz

Jan Kučera
/ kucera@apris.cz

Michal Joura
/ joura@apris.cz

Jan Javůrek
/ javurek@apris.cz

STATIKA A KONSTRUKCE STAVEB
Ing. Ivan Jeník
/ jenik@apris.cz

Ing. Jan Fischer
/ jan.fischer@apris.cz

ADMINISTRATIVA
Bára Meluzinová
/ meluzinova@apris.cz

Jitka Čistecká
/ cistecka@apris.cz

PROFESNÍ SPOLUPRÁCE
Ing. Šárka Navarová Ph.D. / Požární bezpečnost
Ing. Zdeněk Sadílek / Zdravotně technické instalace
Ing. Michal Chramosta / Vodohospodářské stavby
Ing. Zdeněk Pešek / Vytápění a vzduchotechnika
Pavel Tesař / Elektroinstalace